Misyonumuz; farklı yaş gruplarından gelen öğrencilerimizi, ileride sergileyecekleri performanslarından önce fiziksel, duygusal ve entelektüel olarak hazır hale getirebilmek, çağdaş ya da klasik yöntemlerle; yaratıcılıklarını arttıracak sürece dahil etmek, geldikleri sosyal çevrelerden getirdikleri argümanları orijinal bir materyale çevirebilecek süreci karşılıklı etkileşimle sağlaya bilmektir.
Tüm büyük işler, medeniyet ve karşılıklı saygı ortamında beslenir. Uyumlu ve doğru düzenlenmiş prova odaları, üretim atölyeleri, müfredat ve hatta ofis alanları, titizlikle hazırlanmış, oyuncu olmaya karar vermiş tüm öğrencilerimize, güvenli, destekleyici ve eğlenceli fiziksel alanlar sunabilmek bizlerin bir diğer amacı olmuştur.

KAYIT OL DETAY GÖR

Deneyimli ve akademik eğitmen kadrosu tarafından  verilen dersler, gençlerimizin üzerlerindeki çoklu görsel ve işitsel medya baskısını azaltarak, oyun oynamanın önemini vurgular. Hedefimiz, çocuklarımıza rol modellerinin kişisel gelişim için ne kadar önemli olduğunu anlatmak ve yaşıtları ile birebir iletişimde bulunmalarını sağlamaktır; böylelikle sanatın gerekliliğini ve önemini kavrayan ve geleceği entellektüel bir bakışla daha aydınlık görebilen gençler yetiştirmektir.

 

KAYIT OL DETAY GÖR

Oyunculuk okullarının sınavlarına girmeye karar veren adayların sınavlara girene kadar potansiyellerini en yüksek seviyeye getirmek ve kendi çalışma rutinlerini oluşturmak için deneyimli eğitmen kadromuz ile iddialıyız..Sınavların son anına kadar gelin bu heyecanlı serüveni birlikte yaşayalım. Konservatuvar hazırlık atölyemiz sınava kadar sınırsız kullanabilecekleri dersliklerimizle geleceğin yıldızlarını hazırlıyor.

KAYIT OL DETAY GÖR

Yaratıcı drama, liderin (öğretmenin) süreci tasarladığı, belli eğitsel ve sanatsal amaçları olan, doğaçlama, rol oynama gibi tiyatro tekniklerinden faydalanarak çocuğun grup yaşantısı içerisinde herhangi bir konuyu, düşünceyi ya da olayı canlandırma sürecidr. Yaratıcı drama yaparak ve yaşayarak öğrenmedir. Yaratıcı dramada başarı ya da başarısızlık söz konusu değildir. Çocuklar özgür bir ortamda yaratıcı enerjilerini serbest bırakırlar, sürekli yeni ve farklı düşünceler üretirler. Yaratıcı dramada ısınma ve rol oynama temel etkinliklerdir. Yaratıcı drama sonuç odaklı değildir, süreç önemlidir. Bu nedenle katı kurallar yoktur, esnektir.

KAYIT OL DETAY GÖR

Tv ve sinemada oyunculuk yapmak isteyen adaylar için hazırlanmış bir atölyedir. Pratik ve teorik çalışmaların iç içe geçtiği bütünsel bir program sunulmaktadır.

KAYIT OL DETAY GÖR